Meble na wymiar - kuchnie, meble biurowe, szafy i zabudowy wnęk - | Multiform24 - Meble na wymiar - Zabrze, Gliwice, Bytom i Tarnowskie góry
facebook
Witaj w multiform24.pl Multiform24.pl Multiform24.pl #htmlcaption Multiform24.pl Kuchnia

Linki:

Partnerzy:Skorzystaj z innowacji... AutoBox- usługa dla stolarzy i majsterkowiczów zastępująca ręczny rozpis formatek meblowych.

Wykonanie zestawienia formatek meblowych to słabe ogniwo w procesie projektowania mebli, znajduje się ono między projektem graficznym mebli (wizualizacją lub zwykłym rysunkiem), a rozkrojem płyt meblowych. Do tej pory obliczenie wymiarów i rozpisanie formatek odbywało się "na kolanie" za pomocą kartki i ołówka i wymagało wiedzy o konstrukcji mebli. AutoBox umożliwia zrobienie tego samego o wiele szybciej, bezbłędnie i bez konieczności zagłębiania się w tajniki konstrukcji mebli przez co umożliwia ich wykonanie nawet amatorom.

Dzięki AutoBox po wprowadzeniu danych ogólnych dla poszczególnych mebli otrzymasz wygenerowany na tej podstawie gotowy wykaz wszystkich części składowych w formie gotowych do wydruku zleceń...w kilka minut. Od teraz nie musisz się martwić czy szuflady na pewno nie będą się zacinać i czy wszystkie elementy mebli będą do siebie idealnie pasowały. Otrzymasz gotowy kompletny rozpis elementów do złożenia mebli: formatki płyt meblowych i HDF, formatki frontów MDF, wymiary szyb witryn itd.

Obliczanie szuflad BLUM Tandembox, szuflad HETTICH InnoTech, obliczanie wymiarów frontów itd. nie stanowi problemu. Program jest profesjonalny, elastyczny i wielokrotnie sprawdzony w praktyce.

Co wyróżnia program AutoBox?

  • WIARYGODNOŚĆ - Przetestowaliśmy program na wszelkie możliwe sposoby własnoręcznie w naszym "laboratorium"(więcej)..
  • PROSTA i intuicyjna obsługa, nie trzeba znać środowiska CAD, ani uczyć się zasad wizualizacji, program działa na prostych zasadach pytanie- odpowiedź, pytanie- odpowiedź...
  • SZYBKOŚĆ - po wysłaniu AutoBox otrzymasz gotowe do wydruku wyniki już po kilku minutach i o każdej porze dnia i nocy.
  • NISKIE koszty inwestycyjne - wystarczy klasyczny komputer i zwykły excel z pakietu Office'a 2000 lub nowszego.
  • NISKI koszt - wersja demonstracyjna- DEMO jest darmowa, dalsze użytkowanie to koszt 30zł na zasadach miesięcznego abonamentu.
  • KOMPATYBILNOŚĆ z systemem e-soma (więcej), gotowe wydruki posiadają składnię umożliwiającą składanie zleceń na materiał cięty za pomocą funcji "import" danych (kopiuj/wklej)

Jak to działa?

Krok 1.
Pobierz program DEMO_AutoBox. W razie problemów z uruchomieniem skorzystaj z umieszczonego poniżej linku "pomoc".


(pomoc)

Krok 2.
Uruchom program, i postępuj zgodnie z zawartymi w nim informacjami.

Poniżej przedstawiamy film poglądowy dotyczący konfiguracji i obsługi programu AutoBox w pełnej wersji...

Krok 3.

Wyślij samodzielnie skonfigurowany DEMO_AutoBox na nasz adres email biuro@multiform24.pl jako załącznik. Uwaga system rozpoznaje załącznik po nazwie która nie powinna być zmieniana. Można plik dodatkowo skompresować za pomocą ZIP lub RAR (wówczas również ustaw nazwę pliku skompresowanego jako DEMO_AutoBox).

Po kilku minutach nasz system prześle na Twój adres wiadomość e-mail zawierającą wyniki dokonanych obliczeń jako pliki PDF zawierające tabelki montażowe przygotowane do wydruku - na warsztat, jak i wypełnione na gotowo formularze zleceń. Dodatkowo załączony będzie prztworzony AutoBox z wypełnioną zakładką ZLECENIA z mozliwością edycji wyników.
Jeśli próba sie udała i jesteś zdecydowany na skorzystanie z pełnej wersji programu przejdż do poniższego punktu... Krok 4.
Pełną wersję programu udostępniamy na zasadach miesięcznego abonamentu w wys 30 zł, dokładnie tak jak za telefon, internet, telewizję kablowa itp. Udostępniamy usługę bez ograniczeń ilości generacji na okres jednego miesiąca lub jego wielokrotności- 60 zł dwóch miesiecy, 180 zł pół roku...itd... Co dalej... Dokonaj wpłaty na nasze konto (dane do przelewu znajdują się w zakładce kontakt) oraz napisz do nas wiadomość email o treści AKTYWACJA (przesłanie załącznika z potwierdzeniem wpłaty przyspieszy proces). Do 12 godzin od zaksięgowania wpłaty wyślemy na podany adres pełną i aktualną wersję AutoBox ,oraz włączymy usługę specjalnie dla Ciebie. Dla pełnej wersji warunkiem działania systemy jest fraza "AutoBox" w nazwie załącznika, np "AutoBox1" lub "AutoBox kuchenne" lub AutoBox zestaw B...itd...

Wszystkie filmy w tym te dotyczące montażu warsztatowego trudniejszych do wykonania szafek znajdziesz na naszym kanale yotube

KLIKNIJ TU- NASZ KANAŁ YOUTUBE

Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z poniższym filmem obrazującym sposób działania naszego systemu.

Poniżej przedstawiamy dodatkowe filmy obrazujące poszczególne etapy obsługi.

Ustawienie atrybutów domyślnych.

Określenie zakresu usługi (dotyczy głównie zamawiania gotowych mebli przez internet).

Dodatkowe opcje dla obliczania i wydruku formatek

System i program działa nieprzerwanie od 2009r i jest nieustannie ulepszany i rozszerzany.Zapraszamy do współpracy.

MULTIFORM24.PLrozpis formatek meblowych, oblicz formatki, meble kuchenne zasady wymiarowania, rozkrój płyt meblowych, oblicz wymiary płyt meblowych, kalkulator wymiarów płyt mebli, rozrys formatek, wylicz oblicz licz płyty formatki meble, program do wymiarowania formatek meblowych, oblicz szuflady tandembox hettich blum, oblicz płyty korpusy mebli, oblicz fronty mdf mebli, wymiarowanie formatek szafek kuchennych, jak zwymiarować formatki do szafek kuchennych, przelicz materiał cięty, rozpis wymiarów formatek, szafka kuchenna rozpis elementy elementów, szafka rogowa rozpis formatek, jak obliczyć wymiary płyt na meble fronty, jak zwymiarować formatki do szafek kuchennych? meble kuchenne wykonane samodzielnie, obliczyć wymiary tyłu do szafy, edytor szafek płyt formatek, jak samodzielne wykonać meble kuchenne, do it yourself DiY meble zrób to sam
Strona Multiform24.pl wykorzystuje pliki cookies pełna polityka prywatności plików cookies znajdziesz tutaj
© copyright by Multiform24.pl 2008-2023 - projekt i realizacja visualnet.pl
Meble na wymiar, kuchnie, meble biurowe, szafy i zabudowy wnęk, Divendoor