Meble na wymiar - kuchnie, meble biurowe, szafy i zabudowy wnęk - | Multiform24 - Meble na wymiar - Zabrze, Gliwice, Bytom i Tarnowskie góry
facebook
Witaj w multiform24.pl Multiform24.pl Multiform24.pl #htmlcaption Multiform24.pl Kuchnia

Linki:

Partnerzy:

Sercem systemu jest kalkulator zlecenia . Jest to zestaw szablonów zawierających proste pytania, dotyczące atrybutów projektowanego mebla. Możemy za jego pomocą zaprojektować mebel w dowolnym kolorze, wymiarach, otwarty lub zamknięty z dowolnym rodzajem frontu, z dowolną ilością półek itd. Możesz pobrać poniższy kalkulator:


lub skorzystać z galerii gotowych propozycji, wykonanych przez nas mebli wraz z odpowiadającymi im wypełnionymi na gotowo kalkulatorami zleceń oraz danymi technicznymi (pdf). Możesz zamówić meble dokładnie takie jak na zdjęciu lub dopasować je do swoich potrzeb zmieniając atrybuty (kolor, rozmiary i wiele innych).

Jedną z opcji do wyboru może być zamówienie mebli w wersji do samodzielnego montażu, tu możesz przejrzeć pomocne instrukcje.
Garderoba mix 1
Zabudowa przedpokoju za pomoca pięciu szablonów: WPP- szafka wiszaca z podziałem podwójnym (trzy sztuki), SB szafka na buty (jedna sztuka), GO garderoba Ola (jedna sztuka), SU szafka stojaca uniwersalna (jedna sztuka), oraz SUK szafka stojaca uniwersalna kombinowana (jedna sztuka).
1


Garderoba mix 2
Zabudowa przedpokoju za pomoca trzech szablonów: WPP- szafka wiszaca z podziałem podwójnym (trzy sztuki), SB szafka na buty (dwie sztuki), oraz garderoba wykonana z płyty meblowej (F- formatki).
2


Garderoba mix 3
Zabudowa przedpokoju za pomoca czterech szablonów: WU - szafka wiszaca uniwersalna (dwie sztuki), SB szafka na buty (jedna sztuka), GO garderoba Ola (jedna sztuka, oraz SU szafka stojaca uniwersalna jako ławeczka (jedna sztuka).
3


Strona Multiform24.pl wykorzystuje pliki cookies pełna polityka prywatności plików cookies znajdziesz tutaj
© copyright by Multiform24.pl 2008-2023 - projekt i realizacja visualnet.pl
Meble na wymiar, kuchnie, meble biurowe, szafy i zabudowy wnęk, Divendoor