Meble na wymiar - kuchnie, meble biurowe, szafy i zabudowy wnęk - | Multiform24 - Meble na wymiar - Zabrze, Gliwice, Bytom i Tarnowskie góry
facebook
Witaj w multiform24.pl Multiform24.pl Multiform24.pl #htmlcaption Multiform24.pl Kuchnia

Linki:

Partnerzy:

Sercem systemu jest kalkulator zlecenia . Jest to zestaw szablonów zawierających proste pytania, dotyczące atrybutów projektowanego mebla. Możemy za jego pomocą zaprojektować mebel w dowolnym kolorze, wymiarach, otwarty lub zamknięty z dowolnym rodzajem frontu, z dowolną ilością półek itd. Możesz pobrać poniższy kalkulator:


lub skorzystać z galerii gotowych propozycji, wykonanych przez nas mebli wraz z odpowiadającymi im wypełnionymi na gotowo kalkulatorami zleceń oraz danymi technicznymi (pdf). Możesz zamówić meble dokładnie takie jak na zdjęciu lub dopasować je do swoich potrzeb zmieniając atrybuty (kolor, rozmiary i wiele innych).

Jedną z opcji do wyboru może być zamówienie mebli w wersji do samodzielnego montażu, tu możesz przejrzeć pomocne instrukcje.
Zestaw1
Przykład zlecenia dla zestawu mebli kuchennych z frontami MDF z uchwytami wpuszczanymi (uchwyty sa zintegrowane z tym wzorem frontu)
1


Zestaw2
Przykład zlecenia dla zestawu mebli kuchennych z blatem 38mm, szufladami Hettich z hamulcem i dociagiem, oraz przygotowanym miejscem na lodówkę wolnostojaca...
2


Zestaw3
Przykład zlecenia dla zestawu mebli kuchennych z frontami MDF lakierowanymi...
3


Zestaw4
Przykład zlecenia dla zestawu mebli kuchennych z frontami MDF lakierowanymi (+ fronty alu) w szafkach górnych, i frontami MDF foliowanymi w szafkach dolnych. Zamówienie rozbite na dwa kalkulatory zleceń dla szafek górnych i dolnych osobno. Widoczna nakładka na cokół dolny w kolorze aluminium wykonana poza zleceniem.
4


Zestaw5
Przykład zlecenia dla zestawu mebli kuchennych...
5


Strona Multiform24.pl wykorzystuje pliki cookies pełna polityka prywatności plików cookies znajdziesz tutaj
© copyright by Multiform24.pl 2008-2024 - projekt i realizacja visualnet.pl
Meble na wymiar, kuchnie, meble biurowe, szafy i zabudowy wnęk, Divendoor